Anunțuri

Contact

OIR POS DRU REGIUNEA CENTRU

Telefon: 0358 401656
Telefon/Fax: 0358 401655

Program de lucru:

Luni-Joi: 08-1630
Vineri: 08-14

Adresă poştală:

Piața Iuliu Maniu nr.10, Alba Iulia, jud.Alba, cod postal 510094

Poştă electronică:

Posdru posdru@oirposdrucentru.ro
Registratura registratura@oirposdrucentru.ro
Informare & Publicitate publicitate@oirposdrucentru.ro
Helpdesk helpdesk@oirposdrucentru.ro
Semnalare nereguli nereguli@oirposdrucentru.ro
Webmaster webmaster email
Structuri teritoriale ale OIRPOSDRU Regiunea CENTRU
Județ Adresă Telefon e-mail
Brașov 500073, strada Dr.Victor Babeș, nr. 36, et.II, camera 2.3, Brașov 0368451195 brasov@oirposdrucentru.ro
Covasna 520064, strada Presei, nr.8 – Incubatorul de afeceri sala 6, Sf. Gheorghe 0756719582 0756719583 covasna@oirposdrucentru.ro
Harghita 530112, Bd. Frației, nr. 2, Miercurea Ciuc 0756719575 0756719576 harghita@oirposdrucentru.ro
Mures str.Victor Babeș, nr.11, Targu Mures 0756719577 mures@oirposdrucentru.ro
Sibiu 550034, str. Morilor, nr. 51A, Sibiu

0369428435

sibiu@oirposdrucentru.ro

Poţi lua legătura cu noi prin intermediul formularului de contact de mai jos:

Nume/Prenume (obligatoriu)

Adresa de email (obligatoriu)

Subiectul dorit

Mesaj (obligatoriu)

Toate Drepturile Rezervate © Grafică şi dezvoltare website | artON MEDIA, webDesign